In ons jubileumjaar gaan we ook weer werk maken van het organiseren van informatieve workshops om onze leden te helpen om zich als ondernemer verder te ontwikkelen.
Want je weet: stilstand is achteruitgang.
De eerste workshop dit jaar is op donderdag 23 maart en gaat over klantloyaliteit en daar draait volgens mij anno 2023 bij de business van ons mkb’ers veel, zo niet alles om.
Iemand die alles van klantloyaliteit weet is, trainer en consultant Menno Heutink van het bedrijf Johannesson uit Arnhem.
We zijn blij dat hij zijn kennis en vaardigheden met ons wil delen en natuurlijk krijgen we zinvolle tips, kortom een unieke gelegenheid.
Hoe Menno te werk gaat en wat zijn filosofie is, lees je in dit prachtige artikel uit ons verenigingsblad MKB Nieuws.
Menno zet ook uiteen wat het verschil is tussen klanttevredenheid en klantloyaliteit en dat is cruciaal heb ik zelf bij het opstarten van ons nieuwe krantenbedrijf Liemerse Nieuwsbladen ervaren (gelukkig ben je nooit uitgeleerd!).
Lees het artikel goed en daarna nog een keer en meld je dan aan voor de workshop, echt een aanrader.
Ik vind het ook gaaf dat toppers als Menno bereid zijn om pro deo met ons zijn kennis te delen.
Dat danken we trouwens aan ons bestuurslid Maarten van der Geest, die een presentatie van Menno bijwoonde en hem na afloop enthousiast vroeg of hij een keer te gast wilde zijn bij MKB Duiven.
De workshop wordt gehouden in zaal Gieling in Groessen.
Natuurlijk mag je ook een collega meebrengen of afvaardigen die veel contacten heeft met de klanten van je bedrijf.
Collega-ondernemers die nog geen lid zijn, zijn natuurlijk als introducé ook van harte welkom.
Je kunt je aanmelden door het inschrijfformulier in te vullen.
Deelname aan de workshop is gratis.
Met vriendelijke groet,
Theo de Reus, voorzitter MKB Duiven.