
Met MKB Duiven zijn we altijd op zoek naar nieuwe uitdagingen.
Met een recordaantal activiteiten en netwerkbijeenkomsten in 2017 hopen we dat zoveel mogelijk ondernemers in Duiven. Groessen en Loo het MKB Duiven- bedrijvennetwerk blijven opzoeken.
Uit de begroting blijkt dat we natuurlijk doorgaan op de ingeslagen weg, maar daarnaast is er altijd ruimte voor nieuwe initiatieven en activiteiten.
Zo houden we in oktober de eerste Duivense dag van de duurzaamheid, eind maart was de eerste editie van de Duivense College Tour en zondag 30 april waren we erbij toen Vitesse in Rotterdam de beker won.
The Rolling Stones in het Gelre Dome Arnhem op zondag 15 oktober kan ook zo’n gelegenheid zijn maar vooralsnog niet, want de kaarten voor een VIP-arrangement kosten 498 euro per stuk.
You can’t always get what you want, zal ik maar zeggen.
MKB Duiven doos
Een van belangrijkste nieuwe wapenfeiten uit de eerste maanden van 2017 staat hier voor u: de MKB Duiven-doos.
Bedacht door onze notuliste Peggy Blaauw en we waren direct zo enthousiast dat we er een ledenwerfcampagne aan hebben gekoppeld.
Wat zit er in de doos: bijna 25 relatiegeschenken van onze leden.
Ik roep nogmaals iedereen op om een relatiegeschenk beschikbaar te stellen, want nergens krijgen ze zoveel aandacht als in onze doos.
Wat doen we met de doos: Peggy gaat er mee op bezoek bij potentiele nieuwe leden.
Dus ken je iemand voor wie MKB Duiven interessant kan zijn of met wie je het weleens over MKB Duiven hebt gehad, laat het ons weten; we zoeken hem of haar op!
Wat is het gevolg van de doos: de resultaten zijn tot nu toe verbluffend; de teller staat al op 22 nieuwe leden. MKB Duiven telt nu 338 leden.
We hopen binnenkort het 350’ste lid te mogen begroeten en dat laten we niet onopgemerkt voorbijgaan.
Jong MKB Duiven
Wat ik persoonlijk ook een mooi nieuwe initiatief vind uit de eerste maanden van 2017, is het plan voor de oprichting van Jong MKB Duiven.
Vier enthousiaste jonge ondernemers in spe hebben daar de schouders onder gezet en ik hoop dat ze binnenkort hun plannen kunnen presenteren.
De initiatiefnemers zijn zoons en dochters van onze leden en studenten, zij zijn de kweekvijver van MKB Duiven.
Uit de eerste reacties die ik op Jong MKB Duiven heb gekregen, denk ik dat het zeker bestaansrecht heeft.
Met het nieuw leven inblazen van onze kartavond hebben ze al bewezen dat ze wat in hun mars hebben, maar dit is een geweldige uitdaging.
Ondernemend Westervoort
Op verzoek van de nieuwe voorzitter, Bert Jansen, wordt ook de samenwerking tussen zijn vereniging Ondernemend Westervoort en MKB Duiven geïntensiveerd.
We organiseren al samen het Pruuvement en de bedrijvenbeurs B2B De Liemers, en nu kunnen ook onze maandelijkse workshop-bijeenkomsten door de leden van Ondernemend Westervoort worden bezocht.
Ik denk dat we er beiden baat bij hebben, want hoe meer leden deze interessante bijeenkomsten bezoeken hoe meer voldoening dat de organisatoren geeft.
Daarnaast vinden we het ook gewoon leuk om zoveel mogelijk ondernemers de ‘instrumenten’ aan te bieden om zijn of haar vaardigheden van het ondernemerschap te verbeteren.
Tot besluit: In 2018 bestaat MKB Duiven 20 jaar en dat moet worden gevierd. Hoe weten we nog niet, maar suggesties zijn van harte welkom.