U bevindt zich hier: Home > Ledenlijst

Ledenlijst

Paul Jakobs
Paul Jakobs

Gaba Verzekeringen, Makelaardij & Hypotheken
Hamersestraat 19
6931 EV Westervoort
026-4435555
www.gaba.nl
pj@gaba.nl

Gaby van Eck-Ligt
Gaby van Eck-Ligt

Gaby coaching & consulting
Parallelweg 36
6922 HR Duiven
0316 - 266662 / 06-53749686
www.eck-ligt.nl
gaby@eck-ligt.nl

Marcel de Kinkelder
Marcel de Kinkelder

Gebroeders de Kinkelder B.V.
Veldstraat 3
6922 BH Duiven
0316-261300
www.kinkelder-duiven.nl
administratie@kinkelder-duiven.nl

Gerhard Brethouwer
Gerhard Brethouwer

Gerd Makelaardij
Saxofoonstraat 21
6922 KM Duiven
0316 - 441020 / 06 11124261
www.gerdmakelaardij.nl
info@gerdmakelaardij.nl

Frank Mulling, Bart Jongmans en Marc Serré
Frank Mulling, Bart Jongmans en Marc Serré

Gezondheidscentrum ’ t Reinhart
Spoorallee 26
6921 HZ Duiven
0316264475
fmulling@huisartsenduiven.nl

Glenn Lewis
Glenn Lewis

GL-Massage
Spechtstraat 14
6921 KR Duiven
0644976406
www.gl-massage.nl
info@gl-massage.nl

Louis Bootsma
Louis Bootsma

Glober B.V.
Leemansweg 95
6827BX Arnhem
026-7600414
www.glober.nl
I.bootsma@glober.nl

G. Putman
G. Putman

GMP Groep
Velperweg 157
6824 MB Arnhem
0622711905
www.gmpgroep.nl
g.putman@gmpgroep.nl

Peggy Blaauw
Peggy Blaauw

GoClean de Liemers
Veldstraat 7
6921 MG Groessen
0615896868
www.gocleandeliemers.nl/
info@goclean-deliemers.nl

Tessa Reijmers
Tessa Reijmers

Goudsmederij Tessa Reijmers
Koningstraat 65
6811 DJ Arnhem
026-7854827
www.tessareijmers.nl
info@tessareijmers.nl

Oscar Grift
Oscar Grift

Grift Partycatering
Mantet 19
6922 AV Duiven
+31 651001773
www.griftpartycatering.nl
info@griftpartycatering.nl

Rico Megens
Rico Megens

Grip Accountants en Adviseurs
Visserlaan 3
6921 WZ Duiven
0316 - 250333
www.gripadviseurs.nl
r.megens@gripadviseurs.nl

Aankomende activiteiten

Sponsors bedankt voor het mogelijk maken van activiteiten van MKB Duiven

Hauwert Advocatuur & Mediation Gieling Groessen Websites MKB Duiven KP Design Grip accountants en adviseurs Specialized Logistix Supply Chain BV
Pronto Print SNS Bank Ronald Gerressen Totaal Vastgoedonderhoud BV Welling Rabobank
Nijland Autobedrijf Duiven Ten Donkelaar Administratie & Advies Kartbaan Duiven De Reus communicatie & Publiciteit Van essen
Personeel Direkt Payroll Services & Uitzendorganisatie Liemers Caravans BV Duiven Post Willems technisch adviesbureau Lift Products
Rabobank