U bevindt zich hier: Home > Ledenlijst

Ledenlijst

Koos Kampschreur
Koos Kampschreur

Vabeon (vastgoed beheer onderwijs)
De Tamboer 28
6921 TD Duiven
0316 281 185 /06-50565843
j.kampschreur@chello.nl

Gerjam van der Wielen
Gerjam van der Wielen

van bruggen adviesgroep de Liemers
Didamsestraat 2a
6901 HC Zevenaar
0316 280663
www.vanbruggen.nl/duiven
gvdwielen@vanbruggen.nl

Koen Koers en Elien Koers-Janssen
Koen Koers en Elien Koers-Janssen

Van de Wetering Optiek Optometrie
Pastoriestraat 7
6921 BX Duiven
0316 - 268909
info@vdwoptiek.nl

Dennis van den Dam
Dennis van den Dam

Van den Dam Schilderwerken
Het Bloemendaal 13A
6923PK Groessen
06-30271949
www.schildergroessen.nl
vandendam@schildergroessen.nl

Willie van den Dam
Willie van den Dam

van den Dam Schilderwerken
de Tamboer 4
6921 TD Duiven
0651266392
vandendamschilderwerken@live.nl

Mark Bouwmeister
Mark Bouwmeister

Van der Toorn Personenschade
De Esdoorn 10
6921 EK Duiven
06-52772440
m.bouwmeister@icloud.com

Nick van Doorn
Nick van Doorn

Van Doorn Isolatie BV
Schoolstraat 1A
6921 ZN Duiven
06-82366512
nickdoorn@hotmail.com

Dirk van Wikselaar
Dirk van Wikselaar

Van Doren Reclame B.V.
Effect 2B
6921 RV Duiven
026-3190491
www.vandorenreclame.nl
dirk@vandorenreclame.nl

Michael van Eijden
Michael van Eijden

Van Eijden Schilderwerken
Berghallee 40
6921 GV Duiven, Westervoort
06 11293763
www.vaneijdenschilderwerken.nl
info@vaneijdenschilderwerken.nl

Dick van Essen
Dick van Essen

Van Essen banden
De Smidse 1-3
6931 KJ Westervoort
026 - 3118818
www.vanessenwestervoort.nl
d.vanessen@vanessen-banden.nl

Jan Willem Brouwer
Jan Willem Brouwer

Van Raak Staal Duiven B.V.
Segment 12
6921 RH Duiven
088-5009100 / 06-22907732
www.vanraakstaal.nl
jwbrouwer@vanraakstaal.nl

Wilma van Wijk-Reinders
Wilma van Wijk-Reinders

vanWijkPROjecten
Lemoenappel 1
6922 AC Duiven
06 22904429
www.linkedin.com/in/wilma-van-wijk
info@vanwijkprojecten.nl

Sabine Vedder-Averdonk
Sabine Vedder-Averdonk

VAtotZ
Wethouder Nasslaan 49
6923 PL Groessen
06 20562795
www.vatotz.nl
sabine@vatotz.nl

Piet Veldman
Piet Veldman

Veldman Makelaardij
De Tamboer 26
6921 TD Duiven
06-37165845
www.veldmanmakelaardij.nl
piet@veldmanmakelaardij.nl

Aantal pagina's

12

Aankomende activiteiten